Jen si tak plout...

04.05.2019

                           Na chvíli pirátem na Lipně


Taky občas toužíte vypadnout ze stereotypu a prožít něco nevšedního

Já ano, občas mám sen zažít něco romantického s nádechem dobrodružství. A myslím, že nejsem jediná. Kdo například netoužil v dětství být námořníkem?

 Teď máte šanci si tento sen splnit. Co byste řekli tomu, stát se na dva dny kapitánem jachty?  

A až se vás pak budou ptát třeba kolegové v práci, jak jste strávili volno a vy jim vylíčíte, že jste si pronajali plachetnici a co jste všechno zažili, nebudou se při vašem vyprávění stačit divit. 

Dva dny a dvě noci strávíte na plachetnici na Lipně (z bezpečnostních důvodů ovšem bude jachta na noc zakotvená v přístavu.).

Prožijete nevšední dobrodružství na palubě plachetnice, kterou budete po zaškolení řídit úplně sami. Na tento typ plachetnice totiž není potřeba mít průkaz VMP, tedy "řidičský průkaz na loď". Plachetnice mají velkou spojenou kajutu pro max. 4 osoby, chemické WC a dostatek úložných prostorů. Dále je k dispozici vybavení pro vaření a pro stravování na palubě. 

Tak neváhejte a vyberte si termín -  dovolená se blíží. Bude to nejen zábava, relax, ale také nasbíráte řadu jachtařských zkušeností. 


Tak co, vyplujete?  Lipno nad Vltavou už na vás čeká ...


Tip => můžete překvapit partnera/rku dárkovým poukazem na plavbu pronajatou plachetnicí                CHCI SE DOZVĚDĚT VÍC: